Irma van Nieuwenhuijsen
Penvoerder
Varendonck College
i.v.nieuwenhuijsen@verwijder-dit.varendonck.nl

Mieke Vossen
Fontys Lerarenopleiding Tilburg
mieke.vossen@verwijder-dit.fontys.nl

Karin Derksen
Vereniging Ons Middelbaar Onderwijs (OMO)
kjj.derksen@verwijder-dit.omo.nl

Edward de Gier
SG Were Di
gir@verwijder-dit.sgweredi.nl

Emmeken van der Heijen
Van Maerlantlyceum
e.vanderheijden@verwijder-dit.vanmaerlantlyceum.nl

Robert Tops
Rythovius College
rtops@verwijder-dit.rythhovius.nl

Martine Overdijk
IVO Deurne
m.overdijk@verwijder-dit.ivo-deurne.nl

Monique van Roosmalen
Sondervick College
mroosmalen@verwijder-dit.sondervick.nl

Monique Scheepers
Radboud Docenten Academie
m.scheepers@verwijder-dit.docentenacademie.ru.nl

Corinne Sebregts
Parmant Scholen
c.sebregts@verwijder-dit.parmantscholen.nl

Annemieke Vennix
Eindhoven School of Education
j.vennix@verwijder-dit.tue.nl

Dianne van der Heijden
Fontys Sporthogeschool
d.vanderheijden@verwijder-dit.fontys.nl

Corry Kocken
Programmadirecteur AOS Zuidoost-Brabant
c.kocken@aos-oostbrabant.nl
06-53778872

Door internetbureau ROQUIN © 2022 AOS-OMO