Stijn Westerik
Onderzoekscoördinator
Instelling voor Voortgezet Onderwijs Deurne
Vloeieindsedreef 1, 5753 SM Deurne
s.westrik@verwijder-dit.ivo-deurne.nl
0493-353460

Janneke Sleenhof
Onderzoekscoördinator
Parmant Scholen
Roostenlaan 296, 5644 BS Eindhoven
j.sleenhof@verwijder-dit.parmantscholen.nl
040-2116090

Hélène Verhappen
Onderzoekscoördinator
SG Were Di
Merendreef 1, 5553 CC Valkenswaard
vrp@verwijder-dit.sgweredi.nl
040-2074700

Annelies van Rooy
Onderzoekscoördinator
Rythovius College
Bospoort 1, 5521 CK Eersel
avrooy@verwijder-dit.rythovius.nl
0497-513043

Araya van Leuken
Onderzoekscoördinator
Sondervickcollege
Knegselseweg 30, 5504 NC Veldhoven
aleuken@verwijder-dit.sondervick.nl
040-2309444

Tim Strik
Onderzoekscoördinator
Van Maerlantlyceum
Jacob van Maerlantlaan 11, 5615 JS Eindhoven
t.strik@verwijder-dit.vanmaerlantlyceum.nl
040-2513704

Michiel Maasen
Onderzoekscoördinator
Varendonck College
Beatrixlaan 25, 5721 LZ Asten
m.maasen@verwijder-dit.varendonck.nl
0493-672672

Lieke de Jager
Onderzoekscoördinator
Radboud Universiteit
Postbus 9103, 6500 HD Nijmegen
l.jager@verwijder-dit.docentenacademie.ru.nl
06-25639739

Corry Kocken
Programmadirecteur AOS Zuidoost-Brabant
Onderzoekscoördinator
c.kocken@aos-oostbrabant.nl
06-53778872

Door internetbureau ROQUIN © 2022 AOS-OMO