Erwin van Ballegoij
Onderzoekscoördinator
Maaslandcollege
Vianenstraat 1, 5342 AJ Oss
e.van.ballegoij@verwijder-dit.maaslandcollege.nl
0412-667070

Rosalie Reede
Onderzoekscoördinator
Radboud Docenten Academie
rosalie.reede@ru.nl
06-31132089

Gonny Schellings
Onderzoekscoördinator
Eindhoven School of Education
g.l.m.schellings@verwijder-dit.tue.nl

Irene van den Wildenberg-Claessens
Onderzoekscoördinator
Carolus Borromeus College | SG Helmond
Markesingel 2, 5707 DJ Helmond
cli@verwijder-dit.carolus.nl
0492-792000

Chris Sauvé
Onderzoekscoördinator
Dr. Knippenbergcollege | SG Helmond
Nachtegaallaan 40, 5702 KN Helmond
c.sauve@verwijder-dit.omosghelmond.nl
0492-792079

Ramon Groenendijk
Onderzoekscoördinator
Zwijsen College
r.groenendijk@verwijder-dit.zwijsencollege.nl

Twan van de Wetering
Onderzoekscoördinator
Zwijsen College
Prins Willem Alexander Sportpark 15, 5461 XL Veghel
tvandewetering@verwijder-dit.zwijsencollege.nl
0413-366941

John van der Kant
Onderzoekscoördinator
Eckartcollege | Pleincollege Nuenen
Damocleslaan 3, 5631 KC Eindhoven
j.vanderkant@verwijder-dit.eckartcollege.nl
040-2972222

Joep Gilissen
Onderzoekscoördinator
Metameer
j.gilissen@verwijder-dit.metameer.nl
0485-802102

Theo de Rouw
Onderzoekscoördinator
Merletcollege
Katwijkseweg 2 5431 RX Cuijk
t.rouw@verwijder-dit.merletcollege.nl
0485-336336

Marola van Lipzig
Onderzoekscoördinator
Elzendaalcollege
Bilderbeekstraat 27, 5831 CW Boxmeer
marola.van.lipzig@verwijder-dit.elzendaalcollege.nl
0485-572032

Door internetbureau ROQUIN © 2022 AOS-OMO