Susanne Smulders
Instituutscoördinator AOS DB en Instituutsopleider
Bossche Vakschool I Van Maerlant I Baanderherencollege
susanne.smulders@verwijder-dit.fontys.nl

Willem Maurits
Instituutsopleider
Jacob Roelandslyceum
w.maurits@verwijder-dit.fontys.nl

Annie Verhoeven
Instituutsopleider
Maurick College
a.verhoeven@verwijder-dit.fontys.nl

Yucata Lienga
Instituutsopleider
Fontys
y.lienga@fontys.nl

Johan de Jong
Instituutsopleider
Van Maerlant I Bossche Vakschool I Gymnasium Beekvliet
johan.dejong@verwijder-dit.fontys.nl

Koen Berendsen
Instituutsopleider
Rodenborch College
k.berendsen@verwijder-dit.fontys.nl

Vera van Jaarsveld
Instituutsopleider RDA
vera.vanjaarsveld@ru.nl 

Minke van Dinter
Instituutsopleider ESoE
m.v.dinter@theresialyceum.nl

Door internetbureau ROQUIN © 2022 AOS-OMO