Robert-Jan Lantaff
Coördinator onderzoek Rodenborchcollege
r.lantaff@verwijder-dit.rodenborch.nl

 

 

Simon van Kordelaar
Coördinator onderzoek Jacob-Roelandslyceum
s.kordelaar@verwijder-dit.jrl.nl

Annemarie van der Aa
Coördinator onderzoek Gymnasium Beekvliet
a.vanderaa@verwijder-dit.gymnasiumbeekvliet.nl

Marco Oggel
Coördinator onderzoek Gymnasium Beekvliet
m.oggel@verwijder-dit.gymnasiumbeekvliet.nl

Jorn van den Braak
Coördinator onderzoek Maurick College
j.vdbraak@verwijder-dit.maurickcollege.nl 

Tim Diemel
Coördinator onderzoek Baanderherencollege
t.diemel@verwijder-dit.bhc.nl 

Bram van Dongen
Coördinator onderzoek Bossche Vakschool
b.vandongen@verwijder-dit.bosschevakschool.nl

Debbie Lodewijks
Coördinator onderzoek Van Maerlant
d.lodewijks@verwijder-dit.vanmaerlant.nl

Olivier Boas
Coördinator onderzoek Sint-Janslyceum
o.boas@verwijder-dit.sjl.nl

Door internetbureau ROQUIN © 2022 AOS-OMO